Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Dofinansowane w 100% szkolenia ICT w Łodzi!!!

(ŁódĽ, ŁódĽ, )
Dofinansowane w 100% szkolenia ICT w Łodzi!!! Dofinansowane w 100% szkolenia ICT w Łodzi!!! Dofinansowane w 100% szkolenia ICT w Łodzi!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofert± szkoleniow±, w ramach dofinansowanego w 100% z Europejskiego Funduszu Społecznego, Projektu &#8222;Potencjał ICT drog± do sukcesu łódzkich firm sektora M¦P&#8221; prowadzonego przez Fundację Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA.

Projekt skierowany jest do mikro, małych lub ¶rednich przedsiębiorstw prowadz±cych działalno¶ć w branży ICT na obszarze woj. łódzkiego oraz ich pracowników.

Obecnie trwa rekrutacja na szkolenie CISCO:
CCNA Security (56h szkoleniowych)- celem szkolenia jest przekazanie wiedzy o zagrożeniach w sieciach komputerowych i sposobów zapobiegania typowym atakom sieciowym. Szkolenie to przygotowuje do egzaminu CCNA Security(egzamin 640-554), który jest cenionym certyfikatem potwierdzaj±cym umiejętno¶ć zabezpieczania sieci i identyfikowania zagrożeń.

Rekrutacja trwa do 20 maja 2013r.
Termin rozpoczęcia szkolenia: 10.06.2013

Udział w szkoleniach jest dofinansowany w 100% na podstawie udzielanej pomocy de minimis.

Wszelkie pytania dotycz±ce szkoleń oraz zasad uczestnictwa w projekcie proszę kierować na email: szkolenia.lodz@proidea.org.pl
oraz nr tel. 797 004 934
Wszelkie aktualno¶ci można znaleĽć również na stronie: http://lodz.proidea.org.pl/


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl