Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Dofinansowane w 100% szkolenia CISCO we Wrocławiu!!!

(Czysta 2, Wroclaw, )
Dofinansowane w 100% szkolenia CISCO we Wrocławiu!!! Dofinansowane w 100% szkolenia CISCO we Wrocławiu!!! Dofinansowane w 100% szkolenia CISCO we Wrocławiu!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,

Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA ogłasza nabór na szkolenia we Wrocławiu, w ramach Projektu ,,Inwestycja w kapitał intelektualny dolnośląskich przedsiębiorstw&#8221;. Są to szkolenia dofinansowane w 100%,realizowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw. Szkolenia są dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Projekt ten jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. dolnoślaskiego, prowadzących działalność w branży ICT oraz ich pracowników.

Projekt adresowany jest do firm, które nie korzystały dotąd z dofinansowanych szkoleń objętych zasadami pomocy publicznej w ramach POKL.


Obecnie trwa rekrutacja na szkolenia: CCNP, CCNA Security i CCNA Voice
Planowane terminy rozpoczęcia zajęć:
CCNA Security &#8211; 20.03.2013 r. środa/czwartek w godz. 17-21
CCNP &#8211; 21.03.2013 r. czwartek w godz 8-16
CCNA Voice - 08.05.2013 r. środa/czwartek w godz. 17-21
(możliwe jest także utworzenie grup weekendowych
Każda grupa szkoleniowa obejmuje 10 osób.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl