Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

DOTYK inne spojrzenie na Bachatę Magda Peciak i Łukasz Raś baczata workszops

(Kraków, )
DOTYK inne spojrzenie na Bachatę Magda Peciak i Łukasz Raś baczata workszops


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
DOTYK

Zajęcia na podwyższonym tętnie i przyspieszonym oddechu. Charakterystyka każe napisać krótko, iż rzecz opowiada o namiętności w tańcu, a w szczególności o specyfice prowadzenia tej subtelnej rozmowy. Zajmujemy się wyłącznie tańcem improwizowanym, czyli takim, który tańczymy w socialu, w klubie. Odwołujemy się do wszystkich zmysłów i gadamy o towarzyszących temu emocjach, nazywając je. Tańczymy bardzo blisko siebie, bo szybko marzniemy, lub jak kto woli, lubimy się do siebie przytulać. Więcej o samej grze, podczas zajęć&#8230;
Gorąco zapraszamy

zajawka filmowa do pobrania

16 lutego &#8211; Przytulasy poziom improvers&advanced (czyli zobaczymy co tańczycie i pokażemy co jeszcze można z tego wycisnąć) &#8211; 4h Rasiaty! Czyli bachata dla wtajemniczonych i więcej nie trzeba mówić. Prowadzi Łukasz Raś i Magda Peciak.
Godz 14.00-18.00

Wieczorem najgorętsza impreza walentykowa w mieście &#8211; jak zwykle 2 parkiety. Dla uczestników warsztatów wstęp free!
Godz 21.30-2.00


Jak masz ziomków-znajomków którym nas poleciłeś i przyjdą na warsztaty Bachata/Kizomba od podstaw 9.02, poproś, by powiedzieli w recepcji Twoje imię. Zanotujemy ten fakt, a Ty zostaniesz obarczony karą w wysokości dziesięciozłotowej zniżki, która odejmie się od ceny Twojej wejściówki.

Cennik:

warsztaty DOTYK improvers&advanced 16.02 &#8211; 4h zajęć &#8211; 60 PLN

* karty benefit, fitflex, ok system obniżają cenę o 10 PLN (za każdy dzień)
* nie ma możliwości udziału w pojedynczych zajęciach

Zapisy w recepcji szkoły pn-pt w godz. 17.30-22.30 lub przelewem na numer konta:
Łukasz Raś
43-10600076-0000307001604559
W treści wpisujemy &#8222;Dotyki advanced 16.02 &#8211; imię i nazwisko&#8221;
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika.

Ilość miejsc ograniczona. No to siup!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl