Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Certyfikat kompetencji zawodowych

(Warszawa ul Modlińska 6, Warszawa, )
Certyfikat kompetencji zawodowych Certyfikat kompetencji zawodowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Masz już dość poszukiwania materiałów szkoleniowych, które pozwoliłyby Ci zapoznać się z zagadnieniami obowiązującymi na egzaminie na certyfikat kompetencji zawodowej? Masz dość samodzielnej nauki, która nie przynosi efektów? Zapomnij o tym, zapisując się na kurs organizowany przez ośrodek ABC-Szkolenia.

Z myślą o osobach, które chcą prowadzić działalność w zakresie transportu drogowego prowadzimy zajęcia, dające solidne przygotowanie do egzaminu.
Zakres tematyczny zajęć obejmuje:
- prawo cywilne
- prawo handlowe
- prawo pracy i zagadnienia socjalne
- prawo finansowe
- prawo podatkowe
- organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem
- dostęp do zawodu przewoźnika i do rynku transportu drogowego
- bezpieczeństwo ruchu i standardy techniczne pojazdów wykonujących transport.

Podczas kursu zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną. Nauczysz się rozwiązywać zadania problematyczne, bo to one sprawiają najwięcej trudności.
Doskonale wiemy, że zdanie egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowej nie jest sprawą prostą. Jednak nasi kursanci są dowodem na to, że można go uzyskać już za pierwszym podejściem. Zapisz się na szkolenie już dziś i dołącz do ich grona.

Miejsce szkolenia:
ABC-SZKOLENIA
Warszawa ul. Modlińska 6
tel. 502-700-182


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl