Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatny projekt szkoleniowo-doradczy dla pracujących kobiet w województwie dolnośląskim

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma doradcza "HABITAT" Sp. z o.o. zaprasza pracujące Panie z firm MSP z województwa dolnośląskiego do wzięcia udziały w bezpłatnym projekcie szkoleniowo-doradczym.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu oferowane jest szkolenie plenarne wprowadzające w tematykę i stanowiące ogólny przegląd możliwych źródeł finansowania działalności/inwestycji w regionie, do tego 8 szkoleń kierunkowych do wyboru oraz indywidualne doradztwo dla firmy. Dlaczego warto skorzystać z naszego programu:
&#8226; W ramach szkolenia zdobędzie Pani aktualną wiedzę i praktyczne umiejętności, które pomogą zrealizować inwestycje w firmie.
&#8226; Szkolenia prowadzone będą przez trenerów - praktyków, będących ekspertami w danej dziedzinie.
&#8226; Na szkoleniu otrzyma Pani na własność czytnik e-booków
z kompletem materiałów źródłowych.
&#8226; Na zakończenie każdego szkolenia wręczamy certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji zawodowych.
&#8226; Wymiana doświadczeń i nawiązanie relacji biznesowych z innymi uczestniczkami.
&#8226; W naszym projekcie bezpłatnie otrzymują Panie możliwość skorzystania z zazwyczaj kosztownych narzędzi takich jak indywidualne doradztwo biznesowe czy szkolenia.

Zapraszamy na stronę projektu: http://www.dolnyslask.innowacje-przez-inwestycje.pl


W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

tel. 58 341 94 93
kkasprzycka@e-habitat.pl
Habitat Sp. z o.o.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl