Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatny kurs CMS Joomla online

(Kwidzyn, Kwidzyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Akademia WWW zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Nagrodą jest udział w bezpłatnym szkoleniu CMS Joomla przez Internet prowadzonym przez trenera w czasie rzeczywistym. Osoby wybrane drogą losowania spośród uczestników konkursu będą miały możliwość wzięcia udziału w:
Szkoleniu indywidualnym, które odbędzie się w dniach 10,11 i 12 czerwca 2013 roku w godzinach 17-21.
Szkoleniu grupowym, które odbędzie się w dniach 17,18,19 i 20 czerwca 2013 roku w godzinach 17-21.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
Do 6 czerwca na adres e-mail biuro@akademiawww.pl należy przesłać zgłoszenie zawierające:
&#8226; 1. Imię i nazwisko
&#8226; 2. Adres e-mail
&#8226; 3. Numer telefonu
&#8226; 4. Nazwę miejscowości i jej wielkość
&#8226; 5. Wybór trybu kursu: indywidualny lub grupowy
Uczestników szkolenia wybierzemy drogą losowania (listę ogłosimy na naszej stronie internetowej)

Warunki udziału w szkoleniu: komputer klasy PC z kamerą internetową, mikrofonem i głośnikami lub słuchawki z mikrofonem, szerokopasmowy dostęp do Internetu. Propozycję kierujemy do osób, które ukończyły 15 lat, osoby poniżej osiemnastego roku życia do zgłoszenia muszą dołączyć zgodę rodziców.
Uczestnicy szkolenia uzyskają zaświadczenie o jego ukończeniu.
Preferowane będą osoby niepełnosprawne i zgłaszający się z terenów wiejskich oraz miast poniżej pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców. Z udziału w konkursie wykluczeni są mieszkańcy Warszawy i miejscowości w promieniu 50 kilometrów od Stolicy za wyjątkiem osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl