Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera

(Warszawa, Warszawa, )
Bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera Bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma bit Polska oferuję Państwu całkowicie bezpłatne szkolenia z podstaw obsługi komputera. Jedyne warunki jakie trzeba spełniać to:
- mieć ukończony 45-ty rok życia,
- być osobą zatrudnioną na terenie woj. Mazowieckiego.
Jeśli spełniają Państwo te dwa kryteria, zapraszamy do zapisów!
Projekt &#8222;E-Pr@cownik - dojrzałe kadry społeczeństwa informacyjnego na Mazowszu&#8221; oferuje 40 godzin szkolenia, w którego skład wchodzi 5 bloków tematycznych, mianowicie:
- System Operacyjny Windows XP,
- Internet,
- MS Word,
- MS Excel,
- MS PowerPoint.
Na każdy z w/w modułów przeznaczone są dwa dni zajęciowe, czyli łącznie 8h lekcyjnych. W celu zapisu na szkolenie należy wypełnić komplet dokumentów rekrutacyjnych i dostarczyć je do naszego Biura Projektu. Można je ściągnąć ze strony internetowej www.epracownik.bit-polska.pl (zakładka dokumenty) lub uzupełnić na miejscu. Przyjechać można od poniedziałku do piątku 09:00-20:00 lub w soboty 09:00-15:00. Projekt trwa do 31.08.2012r. i z miesiąca na miesiąc Biuro Projektu udostępnia harmonogram szkoleń na miesiąc kolejny. Zajęcia odbywają się w dni powszednie &#8211; raz lub dwa razy w tygodniu:
- poniedziałki i środy,
- wtorki i czwartki,
- środy i piątki
- piątki w godzinach popołudniowych 17:30-20:45 oraz w weekendy, gdzie są dwie opcje godzinowe:
- 09:00-12:15
- 12:30-15:45.
Grupy dzielimy na te o poziomie podstawowym, jak i zerowym. Poziom pierwszy jest dla osób, które już kiedyś korzystały z komputera, posiadają sprzęt w domu, albo na co dzień przy nim pracują. Drugi poziom jest dla uczestników, którzy podczas szkolenia pierwszy raz będą pracować na komputerze, będą się uczyć włączać/wyłączać go oraz poruszać myszką i lokalizować kursor na pulpicie.
W zależności od preferencji godzinowych uczestników szkolenia, Biuro Projektu może organizować kursy również w dni powszednie, w godzinach porannych.
NIE CZEKAJ I ZAPISZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl