Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Animacja czasu wolnego - kurs + praca (Stageman Polska)

(Katowice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Stageman Polska - lider animacji czasu wolnego w Polsce - zaprasza studentów/absolwentów pedagogiki/psychologii na szkolenie z animacji czasu wolnego.

Szkolenia animatorów Stageman Polska to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Podczas szkoleń kursanci poznają tańce animacyjne, gry, zabawy, występy sceniczne oraz poznają pracę animatora od A do Z.

Szkolenia są w 100 % praktyczne, dostarczają wszelkich informacji i umiejętności, które są niezbędne w pracy Animatora Czasu Wolnego. Praca ta nie jest łatwa i wymaga wielu umiejętności praktycznych.

Największą zaletą szkolenia są gotowe scenariusze gier, zabaw i zajęć animacyjnych, które można używać praktycznie wszędzie oraz propozycje pracy w charakterze animatora &#8211; w Polsce oraz za granicą.

Najbliższe szkolenie w Katowicach odbędzie się w terminie 10-11.03.2012, koszt szkolenia to 350 zł a w programie m in animacja sportowa, animacja dzieci i młodzieży, warsztaty z autoprezentacji.

Więcej informacji pod linkiem http://www.stageman.pl/szkolenie-animatorow,d15.html

A po szkoleniu Agencja organizuje casting - dla najlepszych animatorów czekają oferty pracy w sezonie wakacyjnym - w Polce oraz za granicą.

Więcej informacji uzyskacie pisząc pod adres ewa.stanna@stageman.pl oraz pod linkiem http://www.stageman.pl/castingi,d503.html

zachęcamy także do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleniową Agencji na firmowej stronie http://www.stageman.pl/szkolenia-otwarte,dc20.html


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl