Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Angielski 123

(Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kurs komputerowy jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego.

Zawarte w kursie multimedia kreują sytuacje komunikacyjne i uatrakcyjniają proces uczenia się, wprowadzając do niego elementy rozrywki. Użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób i szybko przekonuje się, że nauka może być urozmaicona i ciekawa.
Kurs angielski123.pl jest skonstruowany tak, aby jego użytkownik uczył się myśleć w języku angielskim. Poziom podstawowy ma 22 lekcje, które składają się z licznych, różnorodnych form ćwiczeń multimedialnych np. dialogów, filmów, fotolekcji czy piosenek. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów &#8211; do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki. Uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie "Angielski 123 w bibliotece". To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek.

Kurs skierowany jest do osób posiadających podstawową znajomość obsługi komputera i Internetu, konto pocztowe, do którego potrafią się zalogować, ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie, oraz słuchawki wraz z mikrofonem.

Zajęcia prowadzone są przez pracowników wolontariuszy WBP w Krakowie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie: http://www.rajska.info/o-bibliotece/dzia-edukacji-nauki-i-bada/edukacja-i-integracja/111-szkolenia-dla-seniorow/1075-komputerowy-kurs-jzyka-angielskiego-angielski123.html

Serdecznie zapraszamy!
Renata Augustyn
---------------------------------------------------
kierownik Działu Edukacji, Nauki i Badań
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
31-124 Kraków, ul. Rajska 1, pok. 243
tel. 00 &#8211; 48 &#8211; 12 37-52-285
raugustyn@wbp.krakow.pl
www.rajska.info


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl