Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Lekcje i kursy
<< Poprzednie ogłoszenie

Akademia Stewardess zaprasza na szkolenia!

(Katowice, Katowice, )
Akademia Stewardess zaprasza na szkolenia!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Akademia Stewardess ABOVE THE CLOUDS to projekt szkoleniowy skierowany do młodych, ambitnych osób, które chcą jednocześnie pracować oraz realizować swoje marzenia o podróżach do najdalszych zakątków świata.
Otrzymanie pracy w liniach lotniczych nie jest łatwe. Na rozmowach i castingach obowiązuje ostra selekcja. Wybrane osoby kierowane są na kilkutygodniowy płatny (najczęściej opłaca go kandydat) kurs, który kończy się egzaminem. Wysokie zarobki Stewardów i Stewardess kuszą wielu chętnych, jednak aby pieniądze wydane na kurs nie okazały się wyrzucone w błoto, warto odpowiednio przygotować się do procesu rekrutacji w liniach lotniczych. Takie przygotowanie zapewnia właśnie szkolenie I stopnia, organizowane przez Akademię Stewardess! Najbliższe odbędzie się już 29 czerwca w Katowicach w hotelu Angelo. Zapisy odbywają się poprzez formularz zamieszczony pod adresem: www.akademia-stewardess.pl/ Liczba miejsc ograniczona!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl