Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

korepetycje z języka francuskiego Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Będzin

(Dąbrowa Górnicza i okolice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam,
Jestem absolwentką filologii, zawodowo -tłumaczką języka francuskiego biznesu. Zapraszam wszystkich, których kurs oparty na tradycyjnych metodach nauczania z wykorzystaniem tylko i wyłącznie podręcznika nie satysfakcjonuje i nie daje założonych rezultatów. Na podstawie kilkuletniego doświadczenia i sugestii moich uczniów wypracowałam własny warsztat pracy nastawiony przede wszystkim na praktyczną naukę i kontakt z żywym językiem, są to między innymi:

&#8226; artykuły francuskich czasopism ogólnych jaki i branżowych;
&#8226; nagrania programów telewizji TV5 Monde i płyt CD
&#8226; rozmowy na podstawie wybranych zdjęć przedstawiających różne sytuacje życiowe
&#8226; tłumaczenia zwrotów, wyrażeń i zdań pochodzących z rzeczywistej korespondencji i dialogów
&#8226; redagowanie listów i pism odpowiednich do zadanych przeze mnie przypadków ( np.aplikacje na stanowisko pracy, podanie w urzędzie o zasiłek, zamówienie towaru, reklamacje itp.)
&#8226; operowanie słownictwem języka potocznego
&#8226; gramatyka ( bardzo duża ilość ćwiczeń utrwalające podstawowe struktury gramatyczne, zadawane w większości do domu)
&#8226; systematyczne i dostosowane do poziomu zaawansowania wprowadzanie terminologii ekonomicznej z uwzględnieniem branży zawodowej, z którą uczeń jest lub zamierza się związać
Zapraszam wszystkich, którzy już zetknęli się z językiem francuskim i pragną pogłębić swoje kompetencje jak również tych, którzy dopiero zamierzają się rozpocząć jego naukę.

Vouloir c'est pouvoir- chcieć to móc,
to moje motto, dlatego zapraszam osoby w każdym wieku: uczniów, studentów, a także osoby dorosłe, niezależnie od wieku.

Prowadzę zajęcia także dla dzieci od 5 roku życia oraz zajęcia przygotowujące stricto do egzaminów, matury czy certyfikatów na każdym poziomie.

Cena: 30 zł/60 minut, cena obejmuję wszystkie materiały wykorzystywanie na lekcjach. W przypadku 2 godzin jednocześnie istnieje możliwość dojazdu do ucznia.
Możliwość wystawienia faktury.

kontakt: 662171816
mail: info.korepetycje@interia.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl