Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

i-korki.net nowoczesna giełda koreptycji

(i-korki.net, Warszawa, )
i-korki.net nowoczesna giełda koreptycji


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)Powstał nowy serwis, w którym można umieszczać ogłoszenia edukacyjne dotyczące lekcji indywidualnych i w grupach. Serwis skierowany jest do studentów, uczniów i nauczycieli. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Serwis dostępny jest pod adresem http://i-korki.net

Nowy serwis i-korki.net jest już dostępny. Serwis przyda się studentom, maturzystom i nauczycielom. Można tam umieszczać ogłoszenia i oferty edukacyjne. Serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

Jest to nowoczesna giełda korepetycji. Możliwe jest wygodne przeglądanie ogłoszeń i przeszukiwanie. Dodatkowo ogłoszenia sortowane są według użytkowników.

Tabela ogłoszeń zawiera:
-- przedmiot
-- imię nauczyciela
-- treść ogłoszenia
-- miasto i dzielnicę, lokalizację
-- cenę za godzinę lekcyjną

W serwisie rejestrują się osoby oferujące korepetycje i lekcje prywatne, indywidualne i w grupach. nauczyciele zamieszczają swoje dane o certyfikatach i wyróżnieniach oraz dane kontaktowe. Przedstawiają swoje oferty.

Wiele ogłoszeń jest bardzo ciekawych. Wśród ogłoszeń znajdują się różne języki, angielski, niemiecki, rosyjski, hebrajski, serbski.

Obcokrajowcy mogą znaleść dla siebie kursy języka polskiego, również kursy wakacyjne dostępne w miastach urlopowych.

Serwis jest bardzo przejrzysty, oferuje wygodną i łatwą nawigację. Każdy może znaleść dla siebie wiele przydatnych lekcji i kursów.

Serwis zotał oczywiście wykonany w technologii high-tech.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl