Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

***ANGIELSKI / HISZPAŃSKI dla każdego!!! ***

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jestem studentką V roku UW. Mówię biegle po hiszpańsku i angielsku.

Mam doświadczenie w nauczaniu, dużo własnych materiałów i ciekawe pomysły na lekcje. Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. W większości przypadków jestem w stanie dojeżdżać do ucznia. Lekcje mogą odbywać się też u mnie (Wola)

Jeśli chodzi o angielski - ukończyłam kursy FCE, CAE i CPE.
Hiszpański zaś jest moją pasją, właśnie wróciłam z rocznej wymiany studenckiej w Madrycie (studiowałam na największym uniwersytecie w Hiszpanii). Mogę nie tylko nauczyć języka, ale opowiedzieć wiele ciekawostek o życiu i obyczajach Hiszpanów, o ich kulturze itd.

Cena za 60 min to 35 zł.
Istnieje możliwość nauki w parach i mniejszych grupach (wtedy możemy negocjować cenę).

Zapraszam serdecznie!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl