Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Znalazłeś!

(Warszawa, Warszawa, )
Znalazłeś!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Student IV roku Informatyki i Ekonometrii z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji z matematyki. Jestem cierpliwy i sympatyczny, wytwarzam pozytywną atmosferę skupienia i koncentracji na zajęciach. Zależy mi głównie na rozwijaniu wyobraźni i intuicji matematycznej oraz precyzji zapisu, co jest kluczem do sukcesu. Udzielam pomocy zarówno na poziomie pierwszych lat studiów (Analiza matematyczna , Algebra liniowa z geometria analityczną, Analiza funkcjonalna, Metody Numeryczne i pokrewne), jak i liceum.
Przygotowuję do egzaminu maturalnego (egzamin rozszerzony zdałem na 84%). Znam wymagania CKE oraz posiadam rozwiązane zadania z każdego wymaganego działu, które krok po kroku tłumaczę na zajęciach. Pomagam również w formie odpowiedzi na konkretne problemy czy uzupełnieniu braków. Posiadam wszystkie potrzebne materiały, zgromadzone przez lata obcowania z matematyką.

Serdecznie zapraszam.


Miejsce zajęć: u mnie w domu, okolice Al. Zielenieckiej (10 min tramwajem od metra Centrum).

Kontakt: poprzez formularz bądź nr. tel. 691731987

Cena zajęć:

60zł / 60min
80zł / 90min ( 53,33zł / h)
100zł / 120min ( 50zł / h )
130zł / 180min ( 43,33zł / h )

Przy zajęciach długoterminowych (powyżej 4 spotkań) cena zajęć do negocjacji.

Możliwość umówienia się na spotkanie zapoznawczo-organizatorskie w centrum czy u mnie w domu.

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 26 Wrzesien, 2010  22:32Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl