Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Zajęcia indywidualne "szyte na miarę" - General & Business English z NATIVE SPEAKEREM

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
NATIVE SPEAKER, praktykujący innowacyjną, autorską metodę nauczania, pomoże rozwinąć język angielski zarówno w kontekście ogólnym, jak i biznesowym i kulturowym.

Poznawszy językowe lub językowo-biznesowe potrzeby kursanta cały program zaprojektowany zostaje dla niego INDYWIDUALNIE.

Zakładając już pewną znajomość języka (pozwalającą na uczestnictwo w korepetycjach, prowadzonych w języku angielskim) prowadzący pomaga wchodzić na kolejne poziomy znajomości, zrozumienia i w końcu - swobody językowej, niezbędne zarówno w środowisku biznesowym, jak i poza nim. Obala mit konieczności nauki języka na pamięć na rzecz jego TRWAŁEGO ZROZUMIENIA.

NATIVE prowadzi zarówno konwersacje, lekcje z angielskiego ogólnego, jak i zajęcia skoncentrowane na rozwoju języka w kontekście takich umiejętności biznesowych jak m.in.:

Prezentacje i wystąpienia publiczne

Negocjacje biznesowe (w oparciu o symulacje negocjacyjne prosto z

Harvardu!)

Zarządzanie projektami

Spotkania biznesowe

Otoczenie kulturowe biznesu w języku angielskimNative Speaker Wojtek Okoń:

Urodzony w Polsce, wychowany w Nigerii i USA
Kształcony zarówno w systemie brytyjskim (szkoła podstawowa i gimnazjum), jak i w amerykańskim (szkoła średnia i studia)
Jego pierwszym językiem jest język angielski, ale mówi również biegle po polsku
Ukończył studia z Międzynarodowego Biznesu
Od ponad czterech lat jest NATIVE SPEAKEREM języka angielskiego w Polsce
Od 2008 roku przygotowuje i prowadzi zajęcia z języka angielskiego w biznesie

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy za pośrednictwem strony lub pod nr: 507 17 17 18.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl