Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Wspieramy EdukacjĘ Twojego Dziecka

(Lublin, lubelskie, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Korepetycje i POMOC W NAUCE z użyciem nowoczesnych metod multimedialnych, ułatwiających i zachęcających do nauki. Moim celem jako pedagoga i trenera jest rozbudzenie w Państwa dziecku chęci do nauki, poprawa jego pamięci i koncentracji oraz zwiększenie efektywności w pracy z tekstem. Oferuję pomoc wychowawczą i edukacyjna. Pracuję również z dziećmi, które posiadają opinię dyslektyczną, pomagając im w radzeniu sobie z trudnościami w nauce.

Oferuję:
- Indywidualną diagnozę pedagogiczną
- Zajęcia wspomagające proces edukacji (korepetycje i zajęcia wyrównawcze: język polskie, historia, matematyka, przyroda)
- Zajęcia rozwijające koncentrację i poprawiające pamięć
- Współpracę w planowaniu działań wychowawczych i pomoc w ich realizacji
- Dojazd do ucznia

Więcej szczegółów:
www.zielonykapelusz.pl
694 430 178

Serdecznie zachęcam Państwa do kontaktu i współpracy,
Piotra Młodzianko


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl