Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Udzielę korepetycji z wosu Warszawa

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam.

Udzielam korepetycji z przedmiotu wiedza o społeczeństwie. Wykonuje t± prace już od kilku lat i zawsze z pozytywnymi efektami u swoich uczniów.

Specjalizuję się wła¶nie w tym przedmiocie. Nie jestem Alf± i Omeg± która uczy wszystkiego, a tak naprawdę to niczego. Gwarantuje lekcje z WOSu na najwyższym poziomie więc zapraszam do współpracy tylko osoby ambitne i chc±ce dobrze zdać ten przedmiot.

Dodatkowo posiadam własny skrypt z którego dostarczam uczniom materiały na zajęcia. Jest to forma o wiele wygodniejsza do nauki niż korzystanie z przegadanych podręczników czy nawet vademecum.

Mogę dojeżdżać do ucznia, ale nie mam też problemów z prowadzeniem zajęć u siebie. Mieszkam w centrum więc dojazd jest bardzo łatwy. Niestety ze względu na dużo pracy w okresie przed maturalnym nie mam czasu na dojeżdżanie na odległe dzielnice Warszawy.

Jestem osob± młod±, a co za tym idzie otwart± i kontaktow± więc atmosfera pracy jest przyjemna.

Jeżeli chcesz bardzo dobrze opanować materiał z WOSu, proszę o kontakt. tel. 660841236,

Cena to 30zł za godzinę zegarow± więc stawka nie jest wygórowana.

Pozdrawiam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl