Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalne Korepetycje Z J. Angielskiego Oraz Rosyjskiego

(Bolesławiec, Bolesławiec, )
Profesjonalne Korepetycje Z J. Angielskiego Oraz Rosyjskiego


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Dzień dobry,

Absolwent wyższej uczelni w Londynie z angielskim dyplomem udziela profesjonalnych korepetycji z języka angielskiego oraz rosyjskiego.

Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach.

Moja technika opiera się na wypracowaniu umiejętności wyrażania myśli oraz emocji w obcym języku; uczę poprawnego akcentu, intonacji, akcentowania. Buduje radość, która płynie z pewności siebie podczas komunikacji, co jest podstawa w procesie nauczania.

Oferta szczególnie kierowana do osób nieśmiałych, które chcą wzbogacić swój język oraz osobę, jak i zbudować fundamenty dla pewnej i atrakcyjnej komunikacji w języku obcym.

Gwarantuje satysfakcję i efekty lub zwracam pieniądze.

! Nie uczę języka angielskiego - uczę MÓWIĆ po angielsku !

Zapraszam na próbna lekcje.

Z poważaniem,
G. Szymala


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl