Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Prezentacje maturalne pisane przez polonistkę na zamówienie

(Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Prezentacje maturalne z języka polskiego, pomoc w przygotowaniu do egzaminu ustnego.

Koniec szkoły średniej to czas, kiedy masz bardzo dużo obowiązków. Musisz uczyć się bieżącego materiału, robić powtórki i jeszcze martwić się o prezentację z j. polskiego. Tego ostatniego kłopotu mogę Cię pozbawić.

Ukończyłam studia polonistyczne, a obecnie uczę licealistów. Przygotuję dla Ciebie wzorcową prezentację maturalną. Otrzymasz ode mnie poprawnie wykonaną bibliografię, ramowy plan wypowiedzi, treść wystąpienia oraz dodatkowo rozmaite wskazówki dotyczące tego, jak przygotować się do matury ustnej oraz pisemnej! Przez cały czas będziesz ze mną w kontakcie , masz zatem możliwość zadawania różnorodnych pytań i stałego kontrolowania tego, jak idą postępy nad Twoją pracą. Z doświadczenia wiem, że dzięki temu współpraca przebiega sprawnie. Uwzględniam prośby, uwagi, wskazówki uczniów.

Wiem, że wielu maturzystów zostało oszukanych finansowo, zapłacili i nie dostali pracy. Opracowałam więc system, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że nasza współpraca będzie uczciwa. Płacisz dopiero po otrzymaniu tego, co zamówiłeś. Na początku zrobię bibliografię, następnie plan i treść prezentacji. Ty dokonasz przelewu na konto po otrzymaniu każdej z tych części na swoją skrzynkę emailową. Jeśli Ci się nie spodoba, poprosisz mnie o poprawki lub po prostu nie zapłacisz. To jest uczciwe.

Uczciwie piszę także swoje prezentacje. Dzięki pracy w szkole mam świadomość tego, że uczniowie przyłapani na ściąganiu treści z internetu lub wykorzystywaniu prezentacji z lat poprzednich po prostu oblewają maturę! Odradzam Wam zatem takie działania. Bibliografie, ramowe plany wypowiedzi i prezentacje, które oddajecie do szkoły, sprawdzane są przy użyciu specjalnie przygotowanych do tego programów komputerowych. Programy te wykrywają plagiaty, używane są na uniwersytetach, a teraz także i w szkołach. To, iż swoje prezentacje napisałam samodzielnie możecie sprawdzić także "domowym sposobem", wrzucając ich fragmenty do przeglądarki internetowej. Chcę, byście zdali, chcę zachować się wobec Was fair, zatem wręcz zachęcam do sprawdzania mnie:)

Prezentacja, którą dla Was napiszę, przygotowana będzie po dokładnym przeanalizowaniu przeze mnie tematu. Błędem jest pisanie prezentacji, w której przeważa streszczenie dzieł literackich lub opis dzieł sztuki. Z konkretnego dzieła trzeba umieć wybrać to, co zaznaczone jest w temacie. Czym innym będzie zatem na przykład polecenie "dokonania charakterystyki postaci zakochanych", a czym innym temat "scharakteryzuj sposób kreacji zakochanych" (w pierwszym chodzi najogólniej o cechy charakteru i wyglądu, w drugim o język i obrazowanie, jakim posługiwał się autor pisząc o zakochanych). Takich pułapek w tematach maturalnych jest mnóstwo. Wszelkie słowa typu: zinterpretuj, skonfrontuj, przedstaw, rozważ relacje, odnieś się do, zanalizuj itp. wymagają zatem odmiennego podejścia. Moim zadaniem jest dokładne przemyślenie Waszego tematu i spojrzenie na dzieła literackie i dzieła sztuki pod kontem wspomnianych poleceń. Tylko wtedy prezentacja będzie napisana na temat.

Chcę także zwrócić waszą uwagę na to, że prace, które ktoś próbuje sprzedać Wam za najniższe kwoty, to najczęściej plagiaty, ściągnięte z internetu, przepisane żywcem z jakiejś ściągi lub wykorzystywane już przez innych uczniów. Ktoś, kto włożył w samodzielne pisanie dużo pracy, nie działał za darmo. A przygotowanie prezentacji wymaga sporo wysiłku, nie bez powodu macie przecież na to dwa semestry. U mnie za wszystko zapłacicie 140 zł. To ani bardzo dużo, ani mało. Myślę, że adekwatnie do wykonanej przeze mnie pracy, a jednocześnie tyle, na ile pozwolić mogą sobie uczniowie. Jeśli chcecie otrzymać ode mnie materiały, w oparciu o które zbudujecie własną wypowiedź, napiszcie. Pozdrawiam i już teraz trzymam za Was kciuki! Kontakt gg 10231120


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl