Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

PorzĄdna Korekta Prac Magisterskich I Innych Tekstów PrÓbna Korekta BezpŁatnie:)

(Cała Polska, Warszawa, )
PorzĄdna Korekta Prac Magisterskich I Innych Tekstów PrÓbna Korekta BezpŁatnie:)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zobacz przykładową korektę z wyceną na www.profesjonalne-korekty.eu

Poprawiam błędy. Likwiduję powtórzenia, podpowiadam synonimy oraz związki frazeologiczne, pomagam prawidłowo zredagować tekst i uniknąć błędów w kompozycji. Ubieram w zgrabniejsze słowa Twoje &#8222;myśli nieuczesane&#8221;:) Możesz przelewać je na papier bez skrępowania. Nie musisz się już stresować przy pisaniu! Świadomość popełniania błędów niech Cię nie paraliżuje więcej &#8211; wszystkie poprawimy!

PIERWSZA STRONA BEZPŁATNIE! Już dziś prześlij mi jedną stronę swojej twórczości. Dokonam bezpłatnej korekty i wyceny. Można się targować:)

FORMA: Tekst należy przysłać na mój adres e-mail w dokumencie Word. Korektę z zaznaczonymi błędami i podanymi prawidłowymi wariantami (do wyboru autora) odsyłam również na pocztę elektroniczną. Masz pełną kontrolę nad tekstem &#8211; nie wprowadzam zmian za plecami autora. Wszystkie błędy oraz propozycje poprawy są dobrze oznakowane, możesz je zaakceptować lub odrzucić.

CENA DO NEGOCJACJI. 4-10zł za stronę w zależności od ilości błędów. Płatność przelewem, w ratach co 20 stron. Weź pod uwagę, że korektorzy, którzy żądają 2zł za stronę, aby &#8222;wyjść na swoje&#8221; pracują w tempie taśmociągu: 15-30 stron na godzinę. W efekcie nie zauważają połowy błędów i nie mają czasu doradzać Ci w związku z kompozycją czy wymyślać dla Ciebie kilku synonimów i związków frazeologicznych do wyboru. Ja pracuję w tempie 3-4 strony na godzinę. Każde zdanie wnikliwie analizuję.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl