Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pisanie Prezentacji Maturalnych # KrakÓw, Tanio, Profesjonalnie

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego/SMS-owego: 792 627 565.

Witam serdecznie,

Jestem studentem ostatniego roku Polonistyki UJ. Pisaniem prac zajmuję się od ok. 4 lat i nie zdarzyło się dotąd, aby którykolwiek z moich "podopiecznych" matury nie zdał - lub zdał ją uzyskując niską notę. Kupując u mnie nie musisz się obawiać, że dostaniesz błędne, miernym językiem napisane streszczenie wybranych lektur; oferuję wnikliwą, skrupulatną i erudycyjną analizę utworów, o które oparta zostanie praca.

Objętość przygotowanej pracy nie przekracza zazwyczaj 4-5 stron maszynopisu (ok. 4000 znaków na stronę); staram się nie pisać dłuższych prezentacji, gdyż w ciągu regulaminowych 15 mało kto jest w stanie streścić lub zreferować więcej niż wspomniane 4-5 stron.

Czas pracy nad prezentacją to zwykle 2-3 dni (termin podaję indywidualnie; pisanie może się przeciągnąć, jeśli w danym momencie zgłasza się do mnie wiele osób lub temat prezentacji wymaga zapoznania się z nietypowymi materiałami).

Pomocą służę aż do samego egzaminu; nie zamierzam migać się od odpowiedzialności - i jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, to możesz liczyć na moje wsparcie w każdej praktycznie chwili. Zakupioną pracę, jeśli taka będzie Twoja wola, możemy - nawet i po długim czasie - skrócić, poddać modyfikacjom lub wzbogacić o dodatkowe treści.

Pracę mogę doręczyć osobiście w umówione miejsce (na terenie Krakowa) lub przesłać e-mailem po otrzymaniu wpłaty na moje konto (może być także przekaz pocztowy). Nie obawiaj się, jeśli zechcesz wybrać przesyłkę e-mailową; zawsze przed zapłatą przesyłam do wglądu pierwszą stronę pracy. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu, to nic nie stracisz - po prostu nie zapłacisz:)

Koszt napisania pracy to 150 zł. W tej kwocie mieści się przygotowanie samej prezentacji, pełnej bibliografii (ze standardowym podziałem na literaturę przedmiotu/podmiotu) oraz oraz ramowego planu prezentacji. Cena nie jest być może najniższa, ale też jakość pracy - co gwarantuję - zdecydowanie przewyższa większość prezentacji oferowanych w Internecie.

Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego/SMS-owego: 792 627 565.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl