Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Opracowania Prac Dyplomowych

(Cała Polska, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Termin obrony nagli, a Tobie brakuje czasu i weny, by napisać pracę dyplomową?

Skontaktuj się z nami - sprzedajemy swój czas, by przygotować dla Ciebie opracowanie pracy magisterskiej (1500zł), pracy licencjackiej (1200zł) oraz innych prac i wypracowań (cena do uzgodnienia). Podejmujemy się przygotowania prac, których termin obrony jest krótszy niż miesiąc, jednak wtedy cena za usługę jest wyższa.

Zakres tematyczny obejmuje większość kierunków humanistyczno-pedagogicznych (np. pedagogika, oligofrenopedagogika, resocjalizacja, socjologia, religioznawstwo, kulturoznawstwo, polonistyka, turystyka) oraz ekonomicznych i z zakresu zarządzania (np. marketing, zarzadzanie, public relations)

Gwarancja sukcesu? Jesteśmy małżeństwem z długim stażem pracy naukowej. Ja jestem doktorantką nauk społecznych, ukończyłam studia z socjologii, zarządzania zasobami ludzkimi i pedagogiki specjalnej (zajmuję się tematami z zakresu pedagogiki i humanistyki), natomiast mąż jest doktorantem ekonomii (zajmuje się tematami z zakresu ekonomii, marketingu i zarządzania). Napisaliśmy już kilkadziesiąt opracowań prac dyplomowych. Na prośbę przesyłamy fragmenty napisanych przez nas prac.

Każde opracowanie piszemy od nowa - nie powielamy, nie przepisujemy, ani nie wykorzystujemy napisanych wcześniej opracowań, a na koniec współpracy przesyłamy raport ze strony Plagiator.pl. Klient cały czas jest z nami w kontakcie i pilotujemy jego pracę aż do obrony.

Zapraszamy do kontaktu.

Ważne! Zastrzegamy, że sporządzone przez nas opracowania są wzorami stanowiącymi podstawę do pisania własnych prac i nie łamią one przepisów Prawa Autorskiego oraz Art. 272 KK :)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl