Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Niemiecki, korepetycje, poznaj kulturę i obyczaje.

(668025097, Wroclaw, )
Niemiecki, korepetycje, poznaj kulturę i obyczaje.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Niemcy choć są naszymi zachodnimi sąsiadami, to jednak ich życie, kultura i zwyczaje różnią się znacznie od naszych. Pewna odmienność oraz inny sposób patrzenia na życie sprawia, że Niemcy mogą być dla nas bardzo ciekawi.

Polska nazwa &#8222;Niemcy&#8221; oznacza tyle co niemi, niemowy. Język niemiecki należy do grupy języków germańskich i znacznie różni się od języków słowiańskich. Dawni mieszkańcy terenów naszego kraju nie byli w stanie porozumieć się z Niemcami i dlatego określili ich jako Niemych (nie mówiących).

Niemcy są w Europie państwem o największej liczbie ludności. Obecnie mieszka około 82 milionów ludzi. Na Niemcy składa się 16 krajów związkowych (landów) posiadających odrębne parlamenty, rządy, tradycje i dialekty.

Chcesz się porozumieć z naszym zachodnim sąsiadem? Proponuję zajęcia z j.niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dojeżdzam do Klientów całkowicie bezpłatnie na terenie Wrocławia.

Musisz przygotować się do egzaminu/matury? Potrzebujesz pomocy w szkole, na studiach lub pracy? Chcesz nadrobić zaległości?


Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza.


(wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl