Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Nauka JĘzyka HiszpaŃskiego Od Podstaw!

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam,

Razem ze znajomym poszukujemy osoby udzielającej korepetycji z języka hiszpańskiego na terenie Krakowa. Nie mieliśmy nigdy wcześniej kontaktu z tym językiem, dlatego chcemy rozpocząć naukę od podstaw.
Zależy nam na osobie z doświadczeniem, która ukończyła studia z filologii hiszpańskiej lub posiada stosowne uprawnienia i certyfikaty.
Z uwagi na to, że pracujemy w tygodniu nie mamy za wiele czasu na naukę, dlatego poszukujemy osoby mogącej udzielać nam korepetycji w weekendy tj. sobota i niedziela w siedzibie firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres email:

a) Aktualne CV
b) Numer kontaktowy
c) Informacje dotyczące stawki za 1h godzinę nauki

Serdecznie dziękuje i pozdrawiam
Mateusz


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl