Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Native speaker język rosyjski i ukraiński.Korepetycje.Tłumaczenia.Prace maturalne,projekty.

(Rzeszów, Baranówka, Łańcut, )
Native speaker język rosyjski i ukraiński.Korepetycje.Tłumaczenia.Prace maturalne,projekty. Native speaker język rosyjski i ukraiński.Korepetycje.Tłumaczenia.Prace maturalne,projekty.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam. Osoba z Ukrainy udziela korepetycje z języków ukraińskiego i rosyjskiego na różnych poziomach oraz techniczne,medyczne,kosmetyczne i biznesowe słownictwo. Posiadam doświadczenie w nauczaniu 3,5 lata oraz posiadam doświadczenie w przygotowaniu osób do wyjazdu na studia na Ukrainę. Zajęcia prowadzone u mnie w domu (mieszkam w Rzeszowie na os. Baranówka) od 7.00 do 21.30 7 dni w tygodniu, jest możliwość lekcji u ucznia z okolic Baranówka,Krakowska Południe. Także dobrze nawiązuję kontakt z dziećmi.
Cena 20 zł za 60 min.

Robię tłumaczenia (cena od 30 zł) oraz piszę pracy maturalne,projekty językowe lub referaty ( esse ) w języku ukraińskim i rosyjskim.
Wystawiam też faktury.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl