Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Matematyka rownież w wakacje

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przygotowanie do lekcji, matur, egzaminów gimnazjalnych, konkursów matematycznych, kolokwiów, zaliczeń i egzaminów w sesji. Również przygotowuję do egzaminów poprawkowych w wakacje - maturalnych, poprawek sierpniowych uczniów i wrześniowych studentów. Jestem nauczycielką, magistrem matematyki, magistrem inżynierem informatyki, egzaminatorem maturalnym OKE z matematyki. Uczę obecnie w szkole średniej, w przeszłości na Politechnice Szczecińskiej.
Osoby, które przygotowuję do matur osiągają wysokie wyniki na egzaminach. Średni wynik moich uczniów na maturach, to 80%. Zajęcia odbywają się u mnie w domu przy ul. Przyjaciół Żołnierza. Jest to osiedle Bandurskiego, okolice Książąt Pomorskich i Komuny Paryskiej. Podczas lekcji panuje miła atmosfera. Rozsądne ceny. Jest możliwość uczenia dwóch osób na raz po uprzednim ustaleniu ceny. Zapraszam! Tel. 506 636351.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl