Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Lekcje hiszpańskiego przez Internet !

(Cała Polska, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
&#161;Hola!
Chciałbyś/chciałabyś nauczyć się pięknego języka hiszpańskiego? I to w przyjemny i wygodny sposób? Zapraszam na lekcje via Internet!
Lekcje odbywają się w formie elektronicznej, przez Skype'a i Google Doc. Forma ta pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu i energii na dojazd &#8211; siadasz przed Twoim komputerem i rozwijasz swoje zdolności lingwistyczne!:) Tematyka i forma zajęć zależą od chęci, potrzeb, zainteresowań i poziomu ucznia, zawsze staram się dostosować nasze spotkania do indywidualnych cech każdej osoby po drugiej stronie ekranu:)
Możliwe są lekcje na każdym poziomie zaawansowania, pomoc w konkretnych zagadnieniach, konwersacje, przygotowanie do egzaminów... Czego tylko uczeń sobie zażyczy:)
Cena za 60 minut normalnej lekcji to 30 zł, ale zmienia się ona w zależności od ilości zajęć, ich długości i charakteru, więc zainteresowanych proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Można też zaznajomić się z podstawowym cennikiem na salistrad.com w zakładce &#8222;lekcje hiszpańskiego&#8221;.
Pozdrawiam i zapraszam!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl