Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje z języka angielskiego

(Opole, Opole, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam, jestem świeżo upieczonym studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim w Collegium Maius. Chciałbym zaoferować innym osobom, zarówno licealistom, jak i gimnazjalistom, acz nie tylko, pomoc i doradztwo przy nauce języka angielskiego, zarówno w kwestii przygotowania do matury, jak i również zrozumienia zagadnień wprowadzonych w trakcie zajęć szkolnych i rozwinięciu umiejętności lingwistycznych.
Jako student mam możliwość elastycznego rozdysponowania godzin swoich zajęć, dlatego możliwe byłoby mi umówienie się z klientem na dowolną praktycznie godzinę, zwłaszcza w miesiącu wrześniu.
Z kolei jako swoja rekomendację pragnę podać wyniki swoich osiągnięć w zakresie w.w. przedmiotu z ostatniego roku: laureat powiatowej olimpiady języka angielskiego przeprowadzonego przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Opolu w roku 2011, wynik z matury z języka angielskiego - ustnej podstawowej: 100%, - ustnej rozszerzonej: 100%,
- pisemnej podstawowej: 100%, - pisemnej rozszerzonej: 93%.
Mam nadzieję, że moje rekomendacje okażą się wystarczające :) Dodatkowo mogę powiedzieć, że zajęcia zamierzam prowadzić w formie spotkań opierających się głównie na konwersacji, tłumaczeniu problematycznych zagadnień i wyjaśnieniu, jak sobie radzić w wypadku pojawiających się problemów klienta z językiem. Pomocą zapewne służyć mi będą przeróżne obrazy i teksty, które wydadzą mi się adekwantne do postawienia następnego kroku w procesie korepetytowania klienta.
Stawka wyniesie nie więcej niż 30 zł, jednakże zależnie od rejonu Opola, w którym przyszłoby mi nauczać. Jestem jednak otwarty na możliwość pertraktowania w kwestii ceny :)

O kontakt proszę pod numerem: 508 159 919
lub pod mailem - feogarth.@.**** (bez dwóch pierwszych kropek)
Proszę pytać o Mirka.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl