Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje z WOSu. Doktor nauk o polityce

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce udzieli korepetycji z wiedzy o społeczeństwie. Przygotowuję m.in. do matury z WOSu. Proponuję także np. przygotowanie do matury, do egzaminów wstępnych (jeżeli taki jeszcze występuje na niektórych uczelniach).

Mam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne związane z pracą na uczelniach w Polsce i zagranicą na kierunkach: politologia, stosunki międzynarodowe i dyplomacja, administracja europejska. Jestem także po stażu w placówkach dyplomatycznych i konsularnych RP. Publikuję oraz prowadzę badania naukowe w zakresie nauk o polityce. Posługuję się pięcioma językami obcymi.

Materiały gratis (np. arkusze maturalne CKE). Na zajęciach także zawsze dobra kawa lub herbata.

eishin-an@****
502485200


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl