Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje: matematyka, informatyka, fizyka

(Gdańsk, Gdynia, Sopot, Gdansk, )
Korepetycje: matematyka, informatyka, fizyka


Odpowiedz: aptrian@o2.pl
Witam, jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej ze specjalizacją Informatyka. Z chęcią podejmę się pracy jako korepetytor z matematyki i informatyki oraz fizyki. Pomogę w nauce. Cena 30 zł za godzinę.
Korepetycje prowadzę od kilku lat. Jestem cierpliwy i staram się pomóc nawet gdyby było trzeba uczyć od podstaw. Proponuję też za małą dopłatą przygotowanie zadań do domu i sprawdzenie ich przy następnym spotkaniu żeby uczeń nie tracił niepotrzebnie pieniędzy i miał więcej czasu na zastanowienie.
Jest możliwość bezpłatnego dojazdu do ucznia lub przyjazdu ucznia(w tym wypadku Zaspa lub Rumia).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl