Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje j.niemiecki

(Ustrzyki Dolne, Ustrzyki Dolne, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Nauczanie języka niemieckiego jest moja pasją życia. Nauczam już od przeszło 10 lat, zdobywając doświadczenie, pomnażając satysfakcję swoją i uczących się, rozwijając i ulepszając metody, zdobywając zaufanie. Jestem absolwentem germanistyki i doktorantem FE w Berlinie. Zapraszam na korepetycje: profesjonalnie, solidnie, bezstresowo, z dostępem do bogatej biblioteki materiałów i multimedialnych słuchowisk. Przygotowuję do egzaminów, certyfikatów (A1-C2) + Deutsch fuer den Beruf, dokonuję korekty stylu, prowadzę tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z zakresu medycyny, prawa i inforamtyki.
Język niemiecki obcy, wcale nie musi być dla Ciebie tak obcy. Proszę o zaufanie i ofiaruję zaufanie oraz gwarancję sukcesu.
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Doświadczenie:
Praktyki pedagogiczne w Niemczech, praca w szkołach prywatnych, współpraca z Goethe Institut, przygotowania do certyfikatów, korekty, tłumaczenia, przygotowania do egzaminów i wyjazdów do pracy w krajach niemieckojęzycznych.
Cena 30 zl 60 minut


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl