Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje i kursy maturalne z matematyki

(Szczecinek, Szczecinek, )
Korepetycje i kursy maturalne z matematyki


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od kilku lat zajmuję się udzielaniem korepetycji z matematyki na poziomie szkoły średniej oraz prowadzeniem kursów maturalnych. Poziom merytoryczny i wymagania dostosowuję do potrzeb i oczekiwań ucznia. Z mojej oferty skorzystało już wiele osób - przede wszystkim uczniowie, którzy chcieli uporządkować materiał przerobiony podczas nauki w szkole i bezstresowo podejść do egzaminu maturalnego.
Zależy mi przede wszystkim na efektywności i skuteczności, a co za tym idzie, na zadowoleniu ucznia i poczuciu pewności, że bez problemu zda maturę.
Oferuję również pomoc w pracy domowej oraz wyjaśnienie zagadnień matematycznych za pośrednictwem Internetu.

Więcej informacji na stronie http://www.sigmakorepetycje.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl