Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje Z Matematyki - Tanio I Solidnie!!!

(Nowy Sącz, Nowy Sącz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jestem studentem V roku na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunku matematyka stosowana i chętnie udzielę korepetycji z matematyki w zakresie szkoły: podstawowej, gimnazjum, średniej oraz studiów.
Maturzysto, będziesz pisał maturę z matematyki w maju, lecz nie jest to Twój "ulubiony" przedmiot, a chciałbyś dobrze wypaść na swoim egzaminie dojrzałości i dostać się na wymarzone studia, a może jesteś studentem któremu matematyka śni się po nocach:) z powodu niezaliczonych egzaminów, albo może po prostu jesteś uczniem dla którego pisanie kartkówek/sprawdzianów na wysokie stopnie oraz poprawne rozwiązywanie zadań domowych z matematyki jest problemem, a chciałbyś to szybko zmienić - GŁOWA DO GÓRY - nic prostszego, nie zwlekaj tylko dzwoń/pisz do mnie a zobaczysz jak matematyka może być prosta i przyjemna;) - SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!
Mam już trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji + praktyki zawodowe w szkołach na wszystkich szczeblach edukacyjnych oraz spore grono zadowolonych uczniów/studentów/rodziców.
Krótko mówiąc: Jeżeli matematyka dla Ciebie to "czarna magia" oferuję Ci pomoc doraźną lub systematyczną w odrabianiu prac domowych (również przez internet - rozwiązane przeze mnie zadania są wysyłane na Twoją skrzynkę pocztową), w przygotowaniu do kartkówek, sprawdzianów, matury, egzaminów.
Cena 25-30 zł/godz.(60 min.) do uzgodnienia, uzależniona m.in. od poziomu, zakresu edukacyjnego oraz intensywności spotkań (częstsze spotkania - niższa cena).
Dojazd do ucznia/studenta gratis na terenie Nowego Sącza i okolic.
Tel.: 793 75 1234
E-mail: mpotoczek@op.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl