Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje MATEMATYKA super okazja!!! tanio

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nauczycielka matematyki zaprasza w miłej atmosferze, bez stresu na korepetycje. Zakres materiału to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum. Jeżeli dziecko woli naukę w domu, to chętnie dojadę na terenie całej Warszawy. Oferuję również stałą pomoc przez internet w odrabianiu prac domowych z matematyki (400 zł miesięcznie), skanowanie rozwiązanych zadań z wyjaśnieniem, oraz odpowiedzi na wszystkie pytania. Przy zarezerwowaniu sobie dłuższej mojej pomocy w korepetycjach, stałe wizyty np. dwa razy w tygodniu, wtedy cena będzie wynosiła 30 zł za godzinę. Uczeń opanuje materiał ze mną bez problemu i na koniec powie "ale to proste". Zapraszam serdecznie! ;) W związku z tym, że pracuję w Szkole, to proszę pisać na maila, czytam i odpowiadam na każdego.


Przy dłuższej współpracy, np. 2 godziny tygodniowo przez rok, z dojazdami do ucznia domu korepetycje kosztują 300 zł miesięcznie. Myślę, że to bardzo dobra okazja, gdyż średnia cena korepetycji w Warszawie wynosi 70-80 zł, jeżeli sa niższe stawki wtedy ogłaszają się po prostu studenci którzy chcą zarobić.

Zapraszam!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl