Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetycje J. Angielski I J. Rosyjski

(Brodnica, Brodnica, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego i angielskiego, które skupią się nie tylko na gramatyce. Każde zajęcia będę rozwijać mówienie, czytanie ze zrozumieniem i słuchanie, czyli dokładnie te aspekty, które są potrzebne, aby sprawnie posługiwać się językiem. Przykładam uwagę do wymowy i akcentu już od początku nauki języka. Zajęcia będą odbywać się w miłej i bezstresowej atmosferze.
Posiadam wiele ciekawych i różnorodnych materiałów, które na pewno zainteresują dzieci.
Jako absolwentka studiów filologicznych nauczycielskich mam doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku i na wielu poziomach.
Gwarantuję dojazd do ucznia na terenie Brodnicy i okolic.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl