Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Język rosyjski - efektywne korepetycje dla osób w każdym wieku

(Lublin, Śródmieście, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Korepetycje z języka rosyjskiego ogólnego i biznesowego!

Oferuję profesjonalne i efektywne korepetycje z języka rosyjskiego ogólnego i biznesowego osób dorosłych, dzieci, uczniów i studentów. Lekcje dostosowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.
Prowadziłam i prowadzę zajęcia:
- przygotowujące do egzaminów z języka rosyjskiego,
- przygotowujące do matury (posiadam sporą ilość zestawów treningowych do nowej formy matury ustnej),
- pomagam nadrobić zaległości szkolne,
- uczę języka ogólnego i biznesowego (tj. praktyka współczesnego języka codziennego/biznesowego, poprawnej wymowy, prowadzenia rozmowy, opisywania sytuacji z życia codziennego, redagowanie tekstów,
- uczę dzieci języka rosyjskiego od podstaw.

Staram się, aby moje zajęcia były ciekawe i rozwijały wszystkie sprawności językowe. Jednak największą uwagę skupiam na konwersacji, ponieważ dziś najważniejszą umiejętnością jest komunikacja. Choć nie zapominam o gramatyce, którą tłumaczę w bardzo przystępny dla ucznia sposób. Posiadam własne materiały, które dobieram odpowiednio do wieku, zainteresowań a także stopnia znajomości języka. Jestem osobą rzetelną i z zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy, która przekłada się w wysokich osiągnięciach moich uczniów.

Jestem rusycystką (po filologii rosyjskiej), pasjonatką języka rosyjskiego z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu ponadto posiadam wiedzę z zakresu gospodarki i handlu (studia).Cena zajęć:
20 zł/60 min. nauka języka od podstaw, przygotowanie do matury (lekcja u mnie)
25 zł/60 min. nauka języka rosyjskiego w sferze biznesu
(lekcja u mnie)
Zajęcia prowadzę również u ucznia.

Osoby zainteresowane nauką zapraszam do kontaktu, również w sprawie ustalenia warunków współpracy. Tel. 513626928


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl