Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Język angielski i umiejętności biznesowe z NATIVE SPEAKEREM

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Amerykański NATIVE SPEAKER, praktykujący innowacyjną, autorską metodę nauczania, pomoże rozwinąć język angielski w kontekście ogólnym, jak i biznesowym i kulturowym.

Zakładając już pewną znajomość języka (pozwalającą na uczestnictwo w korepetycjach, prowadzonych w języku angielskim) pomaga wchodzić na kolejne poziomy znajomości, zrozumienia i w końcu - swobody językowej, niezbędne zarówno w środowisku biznesowym, jak i poza nim. Obala mit konieczności nauki języka na pamięć na rzecz jego TRWAŁEGO ZROZUMIENIA.

NATIVE poprowadzi zarówno konwersacje, lekcje z angielskiego ogólnego, jak i zajęcia 'one on one' z osobą używającą języka zawodowo, skoncentrowane na rozwoju umiejętności biznesowych, m.in. takich jak:

Spotkania biznesowe

Prezentacje i wystąpienia publiczne

Negocjacje biznesowe (w oparciu o symulacje negocjacyjne prosto z

Harvardu!)

Zarządzanie projektem

Otoczenie kulturowe biznesu w języku angielskim


Informacje o NATIVE'ie:

Wojciech Okoń

Urodzony w Polsce, wychowany w Nigerii i USA
Kształcony zarówno w systemie brytyjskim (szkoła podstawowa i gimnazjum), jak i w amerykańskim (szkoła średnia i studia)
Jego pierwszym językiem jest język angielski, ale mówi również biegle po polsku
Ukończył studia z Międzynarodowego Biznesu
Od ponad czterech lat jest "native speaker'em" języka angielskiego w Polsce
Od 2008 roku przygotowuje i prowadzi zajęcia z języka angielskiego w biznesieZainteresowanych proszę o kontakt mailowy za pośrednictwem strony lub pod nr: 507171718.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl