Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Francuz Jean-Claude

(Warszawa, Warszawa, )
Francuz Jean-Claude


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
BONJOUR :-) Voila, Znazywam się Jean-Claude Denoue. Jestem francuzem z "ROYAN" na Wybrzeże Piękności. Lektor doświadczony, mam 15 lat praktyki w Polce i tu mi się podoba. Posiadam "DNSEP" z wyróżnieniem i ciągły pedagogyczne wykształcuję się z "lepointdufle.net" ( zobać ). Udzielam prywatnych i indywidualnych lekcji na każdych poziomach, różnym wieku i stosowuję się do każdego ucznia. Młodzież (doraźne poprawki, pomoc w odrabianiu prac domowych, pomoc w zrozumieniu gramatyki, pomoc w przygotowaniu do egzaminów, pomogę napisać wypracowanie, nadrobić zaległości w szkole). Dorośli (nauka od podstaw, powtórka gramatyki, tłumaczenia, konwersacji, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych)
Z doświadczenia wiem, że najwięcej trudności uczniom sprawia praktyczne komunikowanie się, dlatego też podczas swoich lekcji staram się możliwie dużo czasu poświęcić ćwiczeniom mowy i do tego mam urozmaicone materiałów. Voulez-vous parler francais avec moi ? 40 zł u mnie za 60 mn lub 50 u ciebie, od poniedziałku do sobote, od godz. 8 do 20.
Zapraszam

Ogłoszenie dodane
: Czwartek, 26 Sierpien, 2010  15:15Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl