Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

English Spanish

(Swarzedz, Swarzędz, )
English Spanish


Odpowiedz: malgosia-majchrzak@wp.pl
Zapraszamy w fascynującą podróż z językiem angielskim lub hiszpańskim. Dzieci poprzez autorsko opracowany program nauczania przyjemnością przyswajają język obcy. Każda lekcja to nowa przygoda której dzieci nie mogą się doczekać. Naszym celem jest zachęcanie dzieci do poznawania nowego języka poprzez zróżnicowane ćwiczenia i towarzyszące im formy aktywności - dostosowane do dzieci w różnym wieku. Dzieci śpiewają, tańczą, malują, rysują, przy tym bawią się z nowymi wyrazami, zwrotami, sformułowaniami, a także poznają nową kulturę. Zajęcia prowadzi nauczycielka posiadające wykształcenie wyższe kierunkowe oraz duże 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Zajęcia trwają 60 minut. Koszt w zależności od wielkości grupy.
Zajęcia odbywają się grupach wiekowych: 4-6 lat, 7-9 lat, 10-13lat .
Maksymalny koszt za lekcję 60 min = 20 zł od dziecka lub mniejszy, płatne z góry za miesiąc. Lekcje odrabiane są lub opłata przechodzi na kolejny miesiąc tylko w przypadku gdy zajęcia nie odbyły się z winy nauczyciela.
Rodzicu pamiętaj!
Ważne jest aby dziecko możliwie jak najwcześniej miało możliwość obcowania z językiem obcym. Ma to ogromny wpływ na jego rozwój oraz inteligencję.
Jeśli nadal się wahasz to wart to przeczytać:
1. Nauka języka obcego rozwija strategiczne myślenie dziecka i pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka
2. Dziecko poszerza horyzonty i rozwija w sobie świadomość społeczną i kulturową.
3. Dzieci systematycznie ćwiczą swoją pamięć.
4. Nauka w naszej akademii języka to zabawa, dlatego język obcy wchodzi do głowy bez stresu, co powoduje, że nauka języka nigdy nie będzie się już kojarzyła z mozolnym siedzeniem nad książkami. W późniejszym wieku świadomość tę trudno osiągnąć.
5. Dzieci z natury pozbawione są bariery językowej. Nie nabywają jej, jeśli od małego mają styczność z językiem innym niż ojczysty. Nie zwracają uwagi na poprawność gramatyczną, podobnie jak w języku ojczystym. Komunikacja jest dla nich najważniejsza.

Ogłoszenie dodane
: Poniedzialek, 05 Wrzesien, 2011  10:52Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl