Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

ECCC Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych

(Olsztyn, Olsztyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo

Pragnę poinformować Państwa o nowym certyfikacie Europejskim Certyfikacie Kompetencji Informatycznych w skrócie ECCC potwierdzającego umiejętności i wiedzę z zakresu technologii informacyjnej i informatyki. Szerszą informację na temat certyfikatu uzyskacie Państwa na stronie www.eccc.com.pl.
Standard ECCC przyczynia się do podniesienia prestiżu osoby posiadającej jej jak i potwierdzenie wiedzy i umiejętności nabytych w procesie kształcenia międzynarodowym egzaminem i certyfikatem, co jest możliwe dzięki korelacji treści poszczególnych modułów ECCC z wymogami rynkowymi i oczekiwaniami pracodawców. Jest to niewątpliwie dobry atut móc posiadać ten, że certyfikat dlatego zachęcamy do rozpropagowania wśród znajomych idei ECCC i samego certyfikatu. Certyfikat ECCC jest oddolną inicjatywą Fundacji ECCC wspomagającą budowę społeczeństwa informacyjnego w Europie.
Zapraszamy do biura na ulicy Dąbrowszczaków 13/14 I piętro w godzinach 8-16 tel. 783737980.

Koordynator Szkoleniowy ECCC
Anna Orłowska


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl