Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Angielski - tanio, szybko, skutecznie!

(Krakow, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Absolwentka Wydziału Amerykanistyki University of Glasgow udzieli korepetycji lub nauczy od podstaw języka angielskiego.

Uczę na wszystkich poziomach jak również tłumaczę zwykłe i specjalistyczne teksty z tego języka. Do nauki wykorzystuje najczęściej Metodę Callana, która skupia się przede wszystkim na konwersacji już od początku nauki, przez co pozwala osiągnąć szybkie rezultaty i zacząć mówić po angielski właściwie już od pierwszej lekcji.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl