Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Angielski - konwersacje, lekcje, korepetycje

(Kraków, Kraków, )
Angielski - konwersacje, lekcje, korepetycje


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jestem anglistą z 9-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Wiele lat spędziłem w Wielkiej Brytanii. Język angielski zawsze był moją pasją. Posługuję się wzorowym angielskim w mowie i w piśmie, mówię prawie jak native speaker.

Lekcje, których udzielam opierają się na konwersacjach bez notowaniu lub wkuwania czegokolwiek. Swobodna, bezstresowa atmosfera to podstawa. Pokażę Ci, że nauka języka może być przyjemnością. W krótkim czasie będziesz tworzyć długie zdania po angielsku. Będziesz potrafić się wysławiać. Przekażę Ci umiejętności językowe, które inni zdobywają przez lata.

Bez względu na Twój wiek czy stopień zaawansowania nauczę Cię mówić i myśleć po angielsku.

Lekcje mogą odbywać się u mnie (Mały Płaszów) lub u Ciebie. Zapraszam

40 zł / 60 min


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl