Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Nauka - Kursy / Korepetycje & Korepetytorzy
<< Poprzednie ogłoszenie

Angielski Profesjonalnie I Z Polotem

(Warszawa, al. solidarności 82, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Absolwentka filologii angielskiej (specjalność nauczycielska) z 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli świetnych i interesujących lekcji.

Dlaczego wybrać mnie?
1. Nauczanie to moja pasja
2. Każdy program i każdą lekcję tworzę indywidualnie dla każdego ucznia.
3. Korzystam ze zróżnicowanych, ciekawych źródeł i rozwijam wszystkie umiejętności (duży akcent stawiam na mówienie, w tym pewność siebie w mówieniu w obcym języku, i słuchanie, chyba, że indywidualne potrzeby ucznia są inne)

Dla kogo?
1. Oczywiście uczę wszystkich.
2. ALE tak naprawdę uwielbiam uczyć osoby, które chcą się uczyć. Inaczej połowa czasu to przekonywanie dlaczego warto.

Polecam się szczególnie osobom, które naprawdę chcą się czegoś nauczyć. Również, jeśli potrzebują wiedzy pilnie, i muszą uczyć się intensywnie.

Cena: 50zł za godzinę zegarową nauki indywidualnej wraz ze WSZYSTKIMI MATERIAŁAMI.

W tym momencie kończę zagraniczne praktyki, dlatego jestem dostępna tylko na drodze mailowej i za pośrednictwem skype'a (jtutkin) .

Czekam na Państwa wiadomości!
Na wszystkie bardzo szybko odpowiem.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl