Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

VIDOFILMOWANIE Z PASJĄ I FABUŁĄ ZA JEDYNE 499 ZŁ.

(Cała Polska, Gliwice, )
VIDOFILMOWANIE Z PASJĄ I FABUŁĄ ZA JEDYNE 499 ZŁ. VIDOFILMOWANIE Z PASJĄ I FABUŁĄ ZA JEDYNE 499 ZŁ. VIDOFILMOWANIE Z PASJĄ I FABUŁĄ ZA JEDYNE 499 ZŁ. VIDOFILMOWANIE Z PASJĄ I FABUŁĄ ZA JEDYNE 499 ZŁ.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: zl499.00
Typ transakcji:: Wykonam
 

UWAGA: POSIADAM AKTUALNĄ LICENCJĘ NA FILMOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH.

Filmowanie i montaż to dla mnie prawdziwa pasja, swoje filmy kreuję na sposób fabularny lub właściwy dla reportażu. Będę towarzyszył Państwu od pierwszych chwil aż po kres uroczystości. Utrwalę najpiękniejsze i najciekawsze chwile od początku do końca.

Otrzymacie prawie 3 godziny filmu na 1 lub 2 DVD w dużym etui. Będziecie wracać do nich, gdy włączycie odtwarzacz DVD, lub komputer. Sprawię, że za 10, 20, 50 lat płyta DVD z Waszej uroczystości, będzie jedną z największych i najpiękniejszych pamiątek, która pozwoli Wam wspominać ten dzień, oraz pozwoli przeżyć go osobom, które przybyć nie mogły lub ich jeszcze nie ma.


W skład mojej usługi wchodzi:

1. Rejestracja filmu z montażem i autoringiem na 1 lub 2 szt. DVD.
2. Czołówka oraz wplecenie w film zdjęć z dzieciństwa i młodości Pary Młodej.
3. Wkomponowanie szczególnych ujęć z pleneru, romantycznej randki.
4. Stworzenie teledysku filmowego, jak również skrótu z całości, wieńczącego film.
5. Całość filmu dostarczam odpowiednio zmontowaną, urozmaiconą niebanalnymi efektami video, pięknymi podkładami muzycznymi.

To cena usługi w promocji na rok 2011, plus ewentualny koszt dojazdu około 25 - 50 zł. Dlaczego tak tanio? Utrwalanie szczęścia Pary Młodej mi również sprawia wielką radość, stąd staram się je uwypuklić jak najlepiej.
Posiadam jeszcze wolne terminy w 2010 i 2011 roku. Nie muszą Państwo obawiać się, że nie dopiszę: spisuje dwustronne, zobowiązujące umowy o dzieło. We wstępnym zamówieniu proszę koniecznie podać datę ślubu i miejscowość filmowania.

UWAGA: dotychczasowe rezerwacje terminów na 2010 rok upoważniają do zniżki w wyjątkowej cenie: 399 zł. Taka okazja już się nie powtórzy! PAMIĘTAJCIE:
Wiara, nadzieja, miłość:
trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży,
niech szczęśliwości promyczek złoty
przyświeca Młodej Parze najdłużej!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl