Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Tanie niesłychanie wesel fotografowanie

(Trzebież, Szczecin, )
Tanie niesłychanie wesel fotografowanie Tanie niesłychanie wesel fotografowanie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: (Nie podana)
Typ transakcji:: Wykonam
 


Oferujemy Państwu foto reportaże z uroczystości;
-chrzty
-komunie
-śluby
-studniówki
-zdjęcia rodzinne w domu i plenerze
-i inne

śluby
Umawiamy się na spotkanie zapoznawcze na miesiąc przed ślubem lub wcześniej.
Ustalamy szczegóły. Przyjeżdżam rano w dniu ślubu i jestem w Wami od przygotowań do oczepin - do jakiejś 1:00 w nocy.(zdjęcia w kościele, na zabawie weselnej, oraz mini plener, jeśli jest taka możliwość :-) )Plener możemy zrobić w dniu ślubu lub innym dniu (w innym).Dostajecie wszystkie zdjęcia po obróbce na DVD - 2 płyty oraz wybrane duże zdjęcia 13x18 w ekskluzywnym albumie z zamszowa okładką. Gratis 30 zdjęć obrobionych przy użyciu masek ramek itp. Oraz płyta z podkładem muzycznym złożona ze zdjęć ślubnych (pokaz slajdów)
Posiadam uprawnienia z Kurii Biskupiej do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych. Dlaczego jest to takie ważne? Myślę, że nikt z Państwa nie chce mieć niespodzianki w postaci księdza, który NIE ZGODZI się na robienie zdjęć przez fotografa nie posiadającego uprawnień.
W ofercie znajdują się również :
- renowacja starych zdjęć, jak również postarzanie nowych,
- wszelkie zmiany kolorystyki zdjęć (z kolorowego na czarno-białe lub odwrotnie, sepia i inne efekty),
- doświetlanie lub przyciemnianie, poprawa kontrastu, nasycenia kolorów, redukcja szumu,
- kadrowanie i prostowanie,
- szeroko pojęty retusz &#8211; realistyczny makijaż, opalenizna, dodawanie lub usuwanie tatuaży, zmiany sylwetki (np. wirtualne odchudzanie, powiększanie biustu itp.), korekcja twarzy i jej elementów, usuwanie efektu &#8222;czerwonych oczu&#8221; etc.
- szparowanie skomplikowanych obiektów,
- dodawanie dowolnego tekstu, ramki i innych elementów; wycinanie elementów niepożądanych.
Zadzwoń i przekonaj się jak tanio bo gdy dowiesz się ile zapłacisz za usługę to gwarantuje spadniesz z krzesła, fotela et cetera.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl