Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa fotograficzna imprez okolicznościowych

(Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: (Nie podana)
Typ transakcji:: Wykonam
 

Mam przyjemność zaoferować wykonanie niepowtarzalnych zdjęć okolicznościowych. Każde zlecenie ustalane jest indywidualnie tak, aby dopasować się do Państwa potrzeb.
Do wyboru jest wiele opcji np. Zdjęcia kolorowe, czarno białe, sepia, foto książka, albumy ze zdjęciami, plener w wybranym dniu i miejscu, reportaże i wiele innych...

Jeśli posiadają już Państwo zdjęcia, które chcieliby ubarwić - nic prostszego. Oferuję poprawę jakościową danych zdjęć, retusz i przygotowanie z nich multimedialnej prezentacji z podkładem muzycznym, która sprawi, że chętniej będą Państwo wracali do tych zdjęć i chwil na nich uchwyconych.

Zajmuję się też reklamą, a dokładnie projektowaniem ulotek, gazetek, banerów, tablic reklamowych i innych... Współpracuję z agencjami reklamowymi co daje mi możliwość realizacji zlecanych mi projektów.

Internet jest dziś nieodłączną częścią naszego życia. Oferuję więc Państwu zaprojektowanie strony internetowej oraz późniejsze umieszczenie jej na serwerze i administrację.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl