Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotografia ślubna za małą kasę!!!

(Gdańsk/Olsztyn(i okoloce), Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: (Nie podana)
Typ transakcji:: Wykonam
 

Wiosna sprzyja miłości!!!

Oto ja &#8211; młody fotograf, który za symboliczną kwotę będzie w pocie czoła i z wielkim zaangażowaniem upamiętniał Twój ślub, wesele itp.

Jestem młody &#8211; a tym samym podatny na wszelkie sugestie cenowe &#8211; można się ze mną targować.

Robię zdjęcia nie od dziś, lecz fotografowałem wesela i śluby amatorsko. Dziś mogę pochwalić się innymi swoimi zdjęciami (więcej info na mejla).

Proponuję siebie jako Twojego nadwornego fotografa na ślubie i weselu za naprawdę symboliczną kwotę, gdyż stałem się posiadaczem nowego aparatu i muszę oswoić tę bestię.

To nie wszystko &#8211; w cenę wliczony mój entuzjazm, kreatywność, wrażliwość i bystre oko, poza tym jestem ulubieńcem wszelkiego rodzaju cioć i babć ;D

A poważnie &#8211; gwarantuję piękne zdjęcia, ich obróbkę i przygotowanie do wywołania.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl