Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotografia ślubna - ceny już od 600zł. Zapraszam do współpracy!

(woj. śląskie, Tychy, )
Fotografia ślubna - ceny już od 600zł. Zapraszam do współpracy! Fotografia ślubna - ceny już od 600zł. Zapraszam do współpracy! Fotografia ślubna - ceny już od 600zł. Zapraszam do współpracy! Fotografia ślubna - ceny już od 600zł. Zapraszam do współpracy!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: zl600.00
Typ transakcji:: Wykonam
 

WitamMoja przygoda z fotografią zaczęła się 10 lat temu, a fotografią ślubną zajmuję się od dwóch lat. Jeśli zdecydujecie sie na mnie jako fotografa w dniu Waszego ślubu, to staniecie się częścią tej przygody.

Mogę wykonać dla Was reportaż od przygotowań do oczepin, a także sesję zdjęciową w plenerze (w dniu ślubu lub w innym wybranym dniu).

Finałem naszej współpracy będzie album z wybranymi zdjęciami ( ilość zdjęć zależna od wybranej oferty) oraz zdjęcia w formie elektronicznej.

Wykonuje zdjęcia na terenie Śląska, ale jak zajdzie taka potrzeba dojadę w każdy zakątek Polski i nie tylkoOferta Standardowa - 1150zł

obejmuje wykonanie reportażu z uroczystości zaślubin i z zabawy weselnej (obecność fotografa na weselu ok. 3godziny), oraz wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze (najlepiej w innym dniu niż dzień Ślubu).

W ramach tej oferty otrzymacie państwo tradycyjny album firmy HENZO lub WALTHER, z ręcznie wklejonymi zdjęciami (5szt. formatu 20x20cm + 40szt. formatu 15x21cm) oraz ok. 400 starannie wyretuszowanych cyfrowo zdjęć na płycie DVD, z których będziecie mogli wywołać odbitki. Dodatkowo dostaniecie państwo płytę z odpowiednio pomniejszonymi zdjęciami, które łatwo będziecie mogli umieścić w internecie.

GRATIS: Wybrane zdjęcie z waszego ślubu w formie puzzli lub nadruku na płótnie formatu30x40cmOferta Pełna - 1350zł

obejmuje wykonanie reportażu z przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości zaślubin i z zabawy weselnej (obecność fotografa na weselu do godziny pierwszej w nocy), oraz wykonania sesji zdjęciowej w plenerze (najlepiej w innym dniu niż dzień Ślubu).

W ramach tej oferty otrzymacie państwo tradycyjny album firmy HENZO lub WALTHER z ręcznie wklejonymi zdjęciami (10szt. formatu 20x20cm + 50szt. formatu 15x21cm) oraz ok. 500 starannie wyretuszowanych cyfrowo zdjęć na płycie DVD, z których będziecie mogli wywołać odbitki. Dodatkowo dostaniecie państwo płytę z odpowiednio pomniejszonymi zdjęciami, które łatwo będziecie mogli umieścić w internecie.

GRATIS: Wybrane zdjęcie z waszego ślubu w formie puzzli lub nadruku na płótnie formatu30x40cmOferta mini - 600zł

obejmuje wykonanie reportażu z uroczystości zaślubin oraz krótką sesję zdjęciową w plenerze bezpośrednio po ślubie i życzeniach.

W ramach tej oferty otrzymacie państwo tradycyjny album firmy HENZO lub WALTHER, z ręcznie wklejonymi zdjęciami (10szt. formatu 15x21cm + 20szt. formatu 10x15cm ) oraz ok. 150 starannie wyretuszowanych cyfrowo zdjęć na płycie DVD, z których będziecie mogli wywołać odbitki. Dodatkowo dostaniecie państwo płytę z odpowiednio pomniejszonymi zdjęciami, które łatwo będziecie mogli umieścić w internecie.

Jeśli żadna z ofert nie spełnia waszych wymagań ustalimy ją dla Was indywidualnie.

We wszystkich ofertach istnieje możliwość przekazania zdjęć w postaci FOTOKSIĄŻKI (cena może ulec zmianie ze względu na format i ilość kart w fotoksiążce).

Posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości w kościele.

Zachęcam do niezobowiązującego spotkania, na którym będziecie mogli obejrzeć więcej zdjęć i zapytać o wszystkie szczegóły.

Jestem otwarta na Wasze pomysły i zapraszam do współpracy.Pozdrawiam

Dominika

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl