Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotografia Slubna Weselna Sesje Plenerowe

(Sosnowiec, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: (Nie podana)
Typ transakcji:: Wykonam
 

Pasje połączyliśmy z praca i dzielimy się nią z naszymi klientami pracując dla nich od lat w sferze: fotografii, filmu i grafiki.

Naszym celem nadrzędnym jest poznanie potrzeb klienta, przez cały czas tworzenia dzieła będąc również doradcą wsłuchującym się w sugestie , aby zaproponować idealne rozwiązania spełniając Państwa oczekiwania, dlatego w pracy nie posługujemy się sztywnymi szablonami i rutyną tylko zamówioną usługę dostosowujemy zawsze pod indywidualne życzenia.

Specjalizujemy się w:

Fotografii i obróbce cyfrowej, filmowej i montażu:

uwieczniania uroczystości weselnych i okolicznościowych świeckich i liturgicznych, sesji zdjęciowych dzieci oraz młodzieży w przedszkolach i szkołach, fotografii reporterskiej w tym imprez sportowych, turniejów tanecznych, imprez i zabaw zorganizowanych, fotografii reklamowej w tym glamour, fashion oraz przedmiotów, maszyn i samochodów.

Grafice komputerowej:

nasza specjalizacja to tworzenie grafiki w styl manga, o tematyce zamówionej przez Państwa i z naszej strony pomoc w wyborze nośnika na którym zostanie naniesione dzieło.

Naszym partnerem biznesowym od lat w zakresie zdjęć reklamowych i grafiki jest firma Wotti. Współpracujemy również z firmami reklamowo-poligraficznymi dostarczając zdjęcia na potrzeby reklamy. Nasze reportaże zdjęciowe z imprez sportowych opublikował DZ. Firma nasza jest również administratorem strony internetowej Stowarzyszenia Bieszczadzka Przestrzeń Kulturowa.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i do współpracy.

Ceny proponujemy indywidualnie i dopiero po spotkaniu z klientem.

Prawa autorskie przekazujemy wraz ze zdjęciami na zleceniodawców.










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl