Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Usługi Fotograficzne
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotografia Ślubna + Sesja Ciążowa GRATIS

(CAŁA POLSKA, Siedlce, )
Fotografia Ślubna + Sesja Ciążowa GRATIS Fotografia Ślubna + Sesja Ciążowa GRATIS Fotografia Ślubna + Sesja Ciążowa GRATIS Fotografia Ślubna + Sesja Ciążowa GRATIS


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena:: (Nie podana)
Typ transakcji:: Wykonam
 

Artur Gołębski


Od Wielu lat Zajmuję się fotografią, która jest nie tylko moją pasją, ale i sposobem na życie.
Każde kolejne nowe miejsce, nowi ludzie pozwalają mi tworzyć własna rzeczywistość.

Potrafię z tego, co wydaje się w rzeczywistości szare i nudne na zdjęciach wydobyć ich urok i piękno, co daje mi ogromną satysfakcję.

Każdą osobę, której wykonuję zdjęcia traktuję indywidualnie, bo przecież każdy z nas jest inny i każdy z nas ma w sobie to coś niepowtarzalnego.

Jeszcze do niedawna moja dotychczasowa niekomercyjna działalność fotograficzna koncentrowała się na zatrzymywaniu na zdjęciach niecodziennych widoków, krajobrazów. Starałem się uwiecznić na nich te krótkie momenty jak wschód słońca, lot ptaka czy choćby spadające krople deszczu.

Jednakże od jakiegoś czasu postanowiłem również uwieczniać na zdjęciach ludzi, ich emocje, twarze gdyż naprawdę wiele można odczytać z na pozór prostego ujęcia. Ale by to zrobić, trzeba mieć to coś, a ja to mam Potrafię wyciągnąć na powierzchnię wewnętrzne piękno człowieka.
W każde Swoje zdjęcie wkładam całe serce, by efekt budził zaskoczenie, niedowierzanie czy też podziw.
Od kiedy fotografia cyfrowa stała się powszechnie i łatwo dostępna coraz częściej zapomina się o różnicy pomiędzy zdjęciem, a fotografią. Zdjęć mamy tysiące, albo raczej gigabajty, podczas gdy prawdziwych fotografii niestety bardzo niewiele.

Nie twierdzę, że każde moje zdjęcie staje się fotografią &#8211; ale taki jest mój cel &#8211; tworzyć fotografie, które będą pięknie służyć ich właścicielom. Tak, aby miały dla nich wartość, aby trwały. Chcę by moje prace były dla ludzi tym czym fotografia dawniej. Nie kolejnym &#8216;cykniętym&#8217; zdjęciem, do którego nie mamy ochoty powracać, a raczej formą osobistej pamiątki, wyjątkowym prezentem, cytatem z pewnego okresu, czy myślą z danego dnia, którą możemy podzielić się z innymi lub zachować dla siebie.

Mieszkam w Siedlcach ale w kwestii fotografii chętnie podejmę się zleceń poza granicami mojego miasta czy państwa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl